dzisiaj jest

24.11.2017

, imieniny dziś:

Aleksandra, Dobrosław, Emilia, Emma, Flora

jutro:

Erazm, KatarzynaUwaga! zmiana nr telefonu, aktualny: 881 200 130

 

Kwiaty przez internet

Regulamin:

Kwiaciarnia POLSKIE KWIATY doręcza kwiaty i upominki do dowolnego miejsca w Lubinie oraz w promieniu 25 km. Zapewniamy wysoką jakość usług, różnorodność naszej oferty, oraz terminowość doręczenia. Pragniemy, aby zakupy w naszej kwiaciarni były dla państwa komfortowe i bezpieczne. Dlatego uprzejmie prosimy o zapoznanie się z naszym regulaminem, który określa ogólne warunki korzystania z oferty

KUP KWIATY PRZEZ INTERNET LUB TELEFON

Kwiaciarnia, oraz nasze usługi są dostepne publicznie dla osób prywatnych jak i firm. Korzystanie z nich jest jednoznaczne z akceptacją warunków określonych w niniejszym regulaminie.

Zamówienia:

Wszystkie propozycje w kwiaciarni POLSKIE KWIATY w opcji kup kwiaty przez internet lub telefon, są dostępne na zdjęciach z nazwą identyfikacyjną i obowiązującymi cenami brutto, na naszej stronie internetowej www.polskiekwiaty.com

Wszystkie zamówienia składane w kwiaciarni w opcji kup kwiaty przez internet lub telefon, są obowiązujące. Zamówienie będzie uznane za wiążące od momentu jego potwierdzenia i wpływu zapłaty za usługę. Kwiaciarnia POLSKIE KWIATY, przesyła pocztą elektroniczną potwierdzenie przyjęcia zamówienia ze wszystkimi jego szczegółami (termin dostawy, kwota, itp.)

Zamówienie można złożyć telefonicznie, via internet (e-mail), lub osobiście. W przypadku gdy kwiaciarnia nie jest w stanie zrealizować zamówienia, zwróci klientowi pełną wartość zamówienia. Mogą państwo również zamówić bukiet według własnego pomysłu, prosimy o dokładny opis (ilość kwiatów, cena, kompozycja), można również dołączyć zdjęcie.

Zamówienia specjalne (bukiety ślubne, ozdabianie samochodów, kościołów, firm) należy składać na 14 dni przed terminem doręczenia lub wykonania usługi. W tych przypadkach niezbędny jest kontakt osobisty w kwiaciarni.

Kwiaciarnia POLSKI KWIATY zastrzega sobie możliwość odrzucenia zlecenia jeśli nie zostało potwierdzone, nie wpłynęła kwota należna za usługę, zniesławia lub narusza dobro osób trzecich.

Realizacja zamówienia:

Kwiaciarnia POLSKIE KWIATY nie ponosi odpowiedzialności za opóźnienia lub nie dostarczenie przesyłki wynikające z podania błędnych danych przez zamawiającego. Godzina doręczenia nie jest gwarantowana i oznacza tylko orientacyjną godzinę doręczenia przesyłki. W przypadkach pilnych prosimy o kontakt z kwiaciarnią aby ustalić dokładny czas realizacji zamówienia np. uroczystość ślubu, pogrzeb, itp.

Kwiaty doręczamy w godzinach pracy kwiaciarni na terenie Lubina i okolice po uiszczeniu zapłaty i potwierdzeniu zamówienia.

Płatności:

  • Przelew Bankowy na konto
  • Gotówka przy odbiorze
  • Gotówka przy zamówieniach osobistych w kwiaciarni (lub inne po ustaleniu klienta z kwiaciarnią)
  • Karta kredytowa / płatnicza (tylko w kwiaciarni!)

Polityka zastępowania produktu:

Staramy się doręczać nasze kompozycje kwiatowe identyczne z prezentowanymi na zdjęciach. Czasami zastąpienie jednego kwiatu innym (sezonowość niektórych gatunków kwiatów), może być niezbędne, aby dotrzymać terminu doręczenia. W takiej sytuacji zawsze kontaktujemy się z osobą zamawiającą, aby powiadomić ją o zmianie i oczekujemy jej akceptacji. Robimy wszystko co w naszej mocy, aby bukiet lub kompozycja, którą Państwo zamawiacie, była jak najbardziej podobna do tego, co Państwo widzieli na naszych stronach internetowych (kolorystyka kwiatów, podobna wielkość, itp.)

Głównym hasłem naszej kwiaciarni jest nasz klient, nasz pan. Staramy się budować nasz wizerunek na bazie zadowolenia klienta oraz profesjonalnym podejściu do realizacji zamówień. Wszystkie reklamacje będą rozpatrywane indywidualnie i zrobimy wszystko by naprawić błąd, jeżeli powstał z naszej winy.

Ochrona prywatności:

Wszelkie dane osobowe klienta, są przetwarzane zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych (Dz.U. 1997 Nr 133 poz. 883 USTAWA z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ...) i prawem Polskim. Informacje przekazane przez klienta podczas realizacji zamówień, wykorzystane są jedynie w celach związanych z należytą realizacją zamówień składanych przez klienta.

W sprawach nieuregulowanych niniejszym regulaminem mają zastosowanie odpowiednie przepisy kodeksu cywilnego i kodeksu handlowego.