dzisiaj jest

15.12.2017

, imieniny dziś:

Celina, Nina, Walerian

jutro:

Alicja, Sebastian, ZdzisławUwaga! zmiana nr telefonu, aktualny: 881 200 130

Honorujemy wszystkie karty płatnicze !!!

Boże Narodzenie

Gwiazdki najjaśniejszej, choinki najpiękniejszej, prezentów wymarzonych, świąt mile spędzonych, karnawału szalonego, roku bardzo udanego życzy ...

Gdy opłatek bielusieńki weźmiesz w swoje dłonie, wspomnij w wieczór uroczysty, chociaż chwilę o mnie. Chociaż jestem dziś od ciebie kilometrów wiele, tym opłatkiem w myślach też się z tobą dzielę.

Gdy pierwsza gwiazdka błyśnie na niebie, Święty Mikołaj przybędzie do Ciebie. Powspominacie dawne czasy, popróbujecie Świąteczne frykasy. A potem odleci i skryje Go mrok, lecz Ty się nie martw - wróci za rok. Wesołych Świąt.

Gdy pierwsza gwiazdka na niebie zabłyśnie, niech Cię Aniołek ode mnie uściśnie. Na wigilijnym stole opłatek położy i w moim imieniu życzenia złoży: By zbliżające się Święta Bożego Narodzenia przyniosły radość z tego, co jest, nadzieję na to, co przed nami, uśmiech i pogodę ducha na każdy dzień nadchodzącego Nowego Roku.

Magia świąt to dziecięca wiara w Świętego Mikołaja, spokojna rozmowa z bliskimi przy kominku, rozleniwiony telefon, zaspany budzik i śnieg, który nie jest utrapieniem. Magicznych Świąt Bożego Narodzenia życzy...

Jak obyczaj stary każe, według ojców naszych wierzeń. Pragnę złożyć Ci życzenia w dniu Bożego Narodzenia. Niech gwiazdka betlejemska, która świeci o zmroku doprowadzi Cię do szczęścia w nadchodzącym Nowym Roku.

Na nadchodzące Święta Bożego Narodzenia pragnę Ci złożyć życzenia spokojnych i radosnych Świąt Bożego Narodzenia, spotkań w gronie rodziny i przyjaciół, wspólnego kolędowania i serdecznego dzielenia się opłatkiem.

Na Wigilię, na Święta , na Rok Nowy życzenia szczęścia znów nad światem mkną. Niech noc truchleje, a nadziei płomyk niechaj ogrzeje ciepłem swym Wasz dom, jak sople lodu niech topnieją zawiści sercom zmęczonym słów tak mało trzeba... tak wiele życzeń może ziścić ta noc, w której księżyc świeci bochnem chleba...

Najserdeczniejsze życzenia szczęśliwych i radosnych Świąt Bożego Narodzenia oraz wszelkiej pomyślności i sukcesów w nadchodzącym roku wraz z podziękowaniami za dotychczasową współpracę składa...

Niech się spełnią świąteczne życzenia, te łatwe i trudne do spełnienia. Niech się spełnią te duże i te małe, te mówione głośno lub wcale. Niech się spełnią te wszystkie krok po kroku, tego życzę w Nowym Roku.

Wesołych bombek, złotych trąbek, anielskiego włosia, pieczeni z łososia, makowca z sosnowca, rolady z szuflady i udanej pasterki bez żadnej usterki życzy....

Białych myśli lekkich jak puch niech Anioł przywieje z nieba, otoczy skrzydłem nadziei i niech kolędę zaśpiewa. Bo dzisiaj jest piękny dzień, wszystko się rodzi na nowo, więc w blasku tajemnych Świąt żyj zdrowo i kolorowo.

Każdy już czym prędzej bieży, by dołączyć do pasterzy. I ja spieszę z życzeniami, bo nie mogę być tam z Wami. Zdrowia, szczęścia, pomyślności i niech dobroć wśród Was gości. I niech Boga wielka moc na Was spłynie w Świętą Noc.

Wesołych Świąt! Bez zmartwień, z barszczem, z grzybami, z karpiem, z gościem, co niesie szczęście! Czeka nań przecież miejsce. Wesołych Świąt ! A w Święta niech się snuje kolęda i gałązki świerkowe niech Wam pachną na zdrowie.